
Пральна машина Miele WWD 380 WCS фронтальна, 9кг, 1400, A+++, 64.3см, дисплей, інвертор, люк чорний, білий (11WD3801UA)
53 785 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN52428
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Miele WWD 380 WCS – фронтальна пральна машина на 9 кг з інверторним двигуном та класом енергоефективності A+++. Оснащена сотовим барабаном для дбайливого догляду за речами, швидкістю віджиму 1400 об/хв та широким вибором програм, включно зі швидким пранням за 20 хв. Підтримує Wi-Fi керування, функцію дозавантаження, «Легке прасування» та має сенсорний дисплей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miele |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85 x 59,6 x 64,3 |
| Глубина | 64.3 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Вовна, Бавовна Eco, Джинси, Тонка білизна, Сорочки, Темні речі, MobileStart, Прання Quick Power, Експрес 20, Злив / віджим |
| Споживання води при пранні | 60 л /(69 л у програмі "Бавовна 60" з повним завантаженням) |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 53 785 ₴







