
Пральна машина Whirlpool вертикальна, 6кг, 1200, A+++, 60см, дисплей, інвертор, білий (TDLRB6241BSUA)
18 373 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN52436
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина з вертикальним завантаженням об’ємом 6 кг, інверторним двигуном і класом енергоефективності A+++. Віджим до 1200 об/хв, дисплей для зручного керування, 14 програм, включно з Jeans, Colours 15°, Wool та 30-хвилинним швидким циклом. Технології 6th SENSE автоматично налаштовують параметри залежно від завантаження, FreshCare підтримує свіжість білизни після прання. Ідеально підходить для компактних просторів — глибина лише 60 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 см мм |
| Глубина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Додаткове полоскання, Бавовна ЕКО, Щоденне прання, Спортивний одяг, Синтетика, Джинси, Швидка 30 хв., Сорочки, Делікатне прання, Прання вовни, Змішаний тип білизни |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний/SENSE Inverter |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 373 ₴









