
Лазерний принтер Kyocera PA4500x (110C0Y3NL0)
23 235 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN52503
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ECOSYS PA4500x – это мощный лазерный монохромный принтер А4 со встроенными функциями безопасности высокого уровня. Высокая скорость до 45 страниц в минуту способствует повышению производительности небольших рабочих групп. Благодаря компонентам с длительным сроком службы и низким энергопотреблением черно-белый лазерный принтер ECOSYS PA4500x меньше влияет на окружающую среду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х416х308 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 150000 стор |
| Плотность бумаги | 60-220 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | - |
| Сумісні картриджі | TK-3400 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 45 стор/хв |
| Энергопотребление | 605 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 23 235 ₴





