
Система рідинного охолодження Corsair NAUTILUS 240 ARGB (CW-9060092-WW)
5 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN53536
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рідкісний процесорний кулер CORSAIR NAUTILUS RS ARGB забезпечує ефективне, малошумне охолодження та просте підключення - не потрібний контролер, просто підключається безпосередньо до материнської плати.
Ефективне малошумне охолодження, що допомагає вашому процесору повністю розкрити свій потенціал
Підключається безпосередньо до материнської плати, не вимагаючи додаткових контролерів
Вентилятори RS120 ARGB забезпечують високий повітряний потік, статичний тиск та низький рівень шуму
Точне ШИМ-керування швидкістю обертання вентиляторів з режимом Zero RPM
Сумісність з Intel LGA 1851, LGA 1700 та AMD AM5, AM4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corsair |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Совместимость с моделью | Corsair, Nautilus |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | немає |
| Socket 1151 | немає |
| Socket 1155 | немає |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | немає |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | 1932 г кг |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 275 x 125 x 27 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2100 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | немає даних |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 36 |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
Информация для заказа
- Цена: 5 899 ₴









