Сфокусуйся на красі
Подивіться на можливості розваг по-новому, почавши використовувати moto e14. Ваш улюблений контент заграє новими фарбами завдяки над’яскравому дисплею з діагоналлю 6,56 дюйма й частотою 90 Гц у поєднанні зі звуком Dolby Atmos. Виконуйте кілька завдань одночасно без зайвих зусиль, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM». І все це – у тонкому легкому телефоні, який прослужить вам довго, тому що має скло Corning Gorilla Glass 3 й водостійку конструкцію з класом захисту IP52. Ваш компаньйон у світі розваг, moto e14, вже доступний.
Стиль і довговічність
Легкий та тонкий телефон створено з матеріалів найвищої якості й краще захищено завдяки склу Corning Gorilla Glass 3 та водостійкій конструкції з класом захисту IP52.
Камера з функціями ШІ
Завдяки інтелектуальним функціям, які покращують зображення, усі ваші знімки готові до публікації в соціальних мережах.
Ефект занурення
Отримуйте унікальні враження від звуку й зображення: телефон має над’яскравий екран HD+ із діагоналлю 6,56 дюйма й високою частотою оновлення 90 Гц, який доповнюється звуком Dolby Atmos.
Одночасне виконання кількох завдань
Користуйтеся перевагами швидкої роботи та ефективніше виконуйте усі завдання. Прискорюйте роботу телефона, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM».
Підвищена продуктивність | Не зупиняйтесь | Багато простору
Потужний восьмиядерний процесор забезпечує безперебійну роботу, покращуючи якість зображення у відеочатах і розширюючи можливості зйомки фото з використанням технології ШІ. Батарея з великою ємністю 5000 мА·год дає змогу користуватися телефоном 40 годин, а пристрій для швидкого заряджання потужністю 15 Вт відновлює заряд без великих витрат часу. Ніколи не замислюйтеся про пам’ять, адже телефон має вбудовану пам’ять 64 ГБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 178.8 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.49x74.53x7.99 мм |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Мощность зарядки | 15 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серия | Motorola Moto E14 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 893 ₴











