
Мобільний телефон Motorola G86 8/256GB Golden Cypress (PB7L0115RS)
11 044 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN53705
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 забезпечує швидкісне 5G-з’єднання – безперервно переглядай трансляції, грай у хмарні ігри й швидко завантажуй файли.
Яскравіші кольори
Насичені кольори, неймовірна деталізація та бездоганна контрастність на 6.67-дюймовому дисплеї AMOLED, який став у 2.8 раза яскравіший завдяки стандарту HDR10+ (до 4500 ніт) – користуйся телефоном на вулиці без обмежень.
Максимальна плавність
Перегляд без ривків, оптимізовані ігри та плавне перемикання між додатками із частотою оновлення екрана 120 Гц забезпечує максимально комфортний досвід користування.
Відчувай звук сповна
Насолоджуйся глибшим, багатовимірним звучанням із технологією Dolby Atmos. Об’ємніше й чіткіше звучання під час перегляду трансляцій і фільмів та прослуховування музики – більше деталей, більше емоцій.
Заряджайся швидше
Батарея із ємністю 5200 мА/год забезпечує до 41 години використання – ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг. Заряджайся зі швидкістю світла. Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки заряджанню TurboPower 30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 185 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5200 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.21x74.74x7.87 мм |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серия | Motorola Moto G86 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 044 ₴










