
Смартфон Motorola Moto G86 Power 12/256GB Spellbound (PB8X0046RS)
11 846 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN53707
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Втілення елегантності
Поєднання кольорів Pantone та м’якого преміального покриття надають дизайну вишуканості, комфорту й зносостійкості.
Яскравіші кольори
Насичені кольори, неймовірна деталізація та бездоганна контрастність на 6.67-дюймовому дисплеї Super HD pOLED, який став у 2.8 раза яскравіший завдяки стандарту HDR10+ (до 4500 ніт) – користуйся телефоном на вулиці без обмежень.
Максимальна плавність
Перегляд без ривків, оптимізовані ігри та плавне перемикання між додатками із частотою оновлення екрана 120 Гц забезпечує максимально комфортний досвід користування обмежень.
Відчувай звук сповна
Насолоджуйся глибшим, багатовимірним звучанням із технологією Dolby Atmos. Об’ємніше й чіткіше звучання під час перегляду трансляцій і фільмів та прослуховування музики – більше деталей, більше емоцій.
Виняткова чіткість і потужна яскравість. Удень і вночі.
Роби чіткі й насичені фото за будь-якого освітлення з 50-мегапіксельною камерою і сенсором Sony LYTIA 600. Учетверо потужніша світлочутливість та оптична стабілізація зображення (OIS) гарантують чіткість знімків і стабільність зйомки навіть за ускладнених умов.
Заряджайся швидше
Батарея із потужністю 5200 мА·год забезпечує до 41 години використання, — ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг.
Заряджайся зі швидкістю світла
Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки заряджанню TurboPower 30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6720 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.21х74.74х8.65 мм |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серия | Motorola Moto G86 Power |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Цвет | Темно-синий |
| Частота процессора | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 846 ₴







