Сліпучий дизайн, приголомшлива естетика
Складний процес лазерного гравіювання створює унікальний малюнок задньої кришки C30 Pro, забезпечуючи зручніший дотик, ніж будь-коли раніше. Натхненний простою естетикою світла, C30 Pro миттєво впізнаємо завдяки чарівному дизайну кольорового градієнта.
6,5-дюймовий HD+ дисплей Incell
Великий екран, радуй своє життя
Завдяки чудовому гладкому дисплею C30 Pro пробуджує інтерес до надихаючого перегляду, який може стерти вашу нудьгу в будь-який час і в будь-якому місці. З роздільною здатністю 720х1600 все, що пропонує C30 Pro, від серфінгу в Facebook до відео TikTok, відразу ж оживає завдяки дисплею HD+ та реалістичним кольорам.
Акумулятор 5080 мАг
Нескінченні веселощі на весь день і всю ніч
Oscal C30 Pro має всередині акумулятор ємністю 5080 мАг з високоінтелектуальним алгоритмом енергозбереження, який значно скорочує час, що витрачається на підзарядку. Від онлайн-нарад, тривалих дзвінків з клієнтами до нескінченної потокової передачі відео - C30 Pro підвищує вашу ефективність при виконанні будь-яких повсякденних завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 194.6 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5080 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6x76.85x9.4 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 12 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Oscal C30 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 820 ₴











