Смартфон Oscal Modern 8 Blackview відповідає сучасним вимогам до плавної роботи. Він оснащений восьмиядерним процесором Unisoc T616, оперативною пам'яттю до 16 ГБ та новітньою версією операційної системи DokeOS 4.0. Покупці можуть вибрати із двох варіантів внутрішньої пам'яті: 128 ГБ та 256 ГБ. За потреби її можна розширити ще на 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Для багатозадачності та довгих ігор без перегріву Oscal Modern 8 оснащений удосконаленою системою охолодження Oscal, яка підтримує температуру на рівні 39℃ для завдань, вимогливих до процесора.
Смартфон Oscal Modern 8 оснащений 6,75-дюймовим дисплеєм, співвідношення екрану до корпусу якого досягає 89,9%, забезпечуючи вражаюче співвідношення розміру екрану до пристрою. Частота оновлення дисплея становить 90 Гц, що забезпечує плавний та миттєвий відгук при кожному дотику, прокручуванні та перегортанні сторінок веб-сайтів та ігор. Завдяки 16,7 мільйонам кольорів, дисплей виводить красиву та природну картинку з насиченими та точними кольорами.
Смартфон Oscal Modern 8 має 50-мегапіксельну матрицю Samsung JN1, що є рідкістю для пристроїв даного сегменту. Завдяки розміру сенсора 1/2,76 дюйма, він має підвищену світлочутливість, що дозволяє отримувати якісні фотографії як днем, так і вночі.
Технологія Tetrapixel, що використовується у смартфоні, забезпечує відмінну деталізацію та насиченість кольорів за рахунок 50 мільйонів пікселів розміром 0,64 мкм. Незалежно від умов зйомки – будь то дорога, вулиця чи кафе – фронтальна камера Samsung 4H7 з роздільною здатністю 8 МП передасть природні відтінки шкіри. Крім того, вбудовані режими камери, такі як портретний або нічний.
Що стосується відеозапису, смартфон підтримує роздільну здатність 1080р.
Смартфон Oscal Modern 8 є першим пристроєм масового сегмента Oscal, обладнаним акумулятором ємністю 6000 мАг. За результатами тестування в лабораторії компанії, пристрій продемонстрував вражаючу автономність: до 744 години в режимі очікування, 8 годин при іграх або 12 годин перегляду веб-сайтів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T616 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Диагональ экрана | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Oscal Modern 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 776 ₴











