
Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb Green (SM-A075FZGGSEK)
5 077 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN53740
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напрочуд реалістичний і барвистий
Занурюйтесь у неймовірний світ вражень на захоплюючому яскравому безрамковому 6,7" дисплеї з частотою оновлення 90 Гц. Переглядайте улюблені фільми, скрольте, транслюйте стрім і грайте без найменших затримок, насолоджуючись суперреалістичним зображенням у ваших руках.
Головні переваги Galaxy A07:
Індивідуальний стиль. Тонкий дизайн
Видатна швидкість для ігор, стримінгу та мультизадачності
До 6 років оновлення OS та систем безпеки для незмінно кращого досвіду
Високий клас пило-, вологозахисту за стандартом IP54
Яскравий і напрочуд плавний 6,7" дисплей.
Витончений та стильний
Легкий, стильний і напрочуд тонкий Galaxy A07 виглядає приголомшливо у своїх елегантних відтінках, що набувають особливого переливу при потраплянні світла. Стриманий глянець чорного, сяйво зеленого та витончена фіолетова магія – вибирайте будь-який, який доповнить ваше відчуття стилю.
Швидкість рівня флагмана
Відкрийте собі всю потужність нового Galaxy A07, розробленого на базі передового 6-нм процесора, що прискорює багатозадачність. Легко транслюйте стрім, занурюйтесь у сучасні ігри, переглядайте фільми, спілкуйтеся та редагуйте медіа без найменших затримок – він буде таким самим швидким як усі улюблені розваги!
Незмінно найкращий досвід взаємодії
Galaxy A07 ще довше буде як новий завдяки підтримці 6 років оновлень операційної системи та алгоритмів безпеки для надплавного досвіду. Використовуйте лише актуальні функції та програми та довіряйте Galaxy все, що вам важливо, від паролів та платіжних даних до фотографій. Він буде надійно захищений на багато років!
Живіть яскраво та подорожуйте сміливо з новим Galaxy A07, який готовий до будь-яких викликів. Захищений за стандартом IP54, він не боятиметься ні пилу, ні бризок, ні крапель дощу, щоб супроводжувати на природі, прогулянці та навіть біля басейну.
Магія живої фотографії
Знімайте кожен момент у всій його атмосфері з 50 МП професійною камерою в Galaxy A07. Розкриваючи ще більше деталей і насичених фарб на фотографії, він також збалансує світло для неперевершеної чіткості знімків. Знімайте за будь-яких умов освітлення – потужний процесор обробки зображення забезпечить реалістичність кожного кадру!
Інтуїтивна One UI
Ще більше настроюваних віджетів, сервісів і повна персоналізація інтерфейсу зроблять новий Galaxy дійсно вашим смартфоном.
Легко ділитися файлами з Quick Share
Знайшли спогади у галереї? Щоб швидко поділитися найбільшою кількістю фотографій і файлів, просто скористайтеся Quick Share – функція сумісна, як з пристроями Galaxy, так і з ПК або iOS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 184 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.4x77.4x7.6 мм |
| Диагональ экрана | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Мощность зарядки | 25 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Samsung Galaxy A07 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 077 ₴









