
Мобільний телефон Samsung Galaxy Fold7 12/256Gb Blue Shadow (SM-F966BDBBSEK)
72 439 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN53770
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ультрастильний. Ультралегкий.
У складеному або розкладеному вигляді Galaxy Fold7 перевершує ваші очікування від смартфона. Завдяки новому, розширеному зовнішньому екрану зі співвідношенням сторін 21:9 і ще більш витонченій формі, його зручніше тримати в руці та набирати текст, ніж будь-коли раніше, що робить ваше життя ще комфортнішим. А основний дисплей із діагоналлю 8 дюймів - це найбільший екран серед смартфонів Galaxy.
Дізнайтеся, наскільки смартфон Galaxy Fold7 тонкий і легкий
Ультрадеталізовані, ультрачіткі фото
Робіть дивовижні знімки з високою роздільною здатністю за допомогою потужної камери 200 МП, що ідеально поєднується з процесором обробки зображень ProVisual.
Зробіть деталі яскравими навіть у темряві
Знімайте вражаючі відео навіть в умовах низької освітленості. Високоякісний сенсор у поєднанні з нашою інноваційною технологією ProVisual Engine, вбудованою в центральний процесор, забезпечує глибший контраст у будь-який час доби. Також зменшується шум, тому ваші відео залишаються чіткими навіть у темряві, без необхідності додаткового редагування.
Ширший кут огляду для епічних групових селфі
Розміщуйте більше людей на своїх селфі завдяки нашій вдосконаленій 10 МП камері основного екрана. Робіть більш яскраві та чіткі динамічні кадри з новим поліпшеним сенсором. Розширений кут огляду дає змогу захопити більше людей, щоб ніхто не залишився за кадром.
Неперевершений дисплей з ефектом занурення
Відкрийте для себе ігри нового рівня завдяки нашому найпотужнішому процесору та найбільшому екрану серед усіх моделей Fold. Насолоджуйтеся більш плавним зображенням з ефектом занурення та оптимізованою підтримкою Vulkan і трасуванням променів у реальному часі.
Енергоефективна батарея забезпечує роботу весь день
Коли ви в русі, важливо насолоджуватися іграми, переглядом відео або багатозадачністю без турбот про заряд. І саме це ви отримаєте завдяки акумулятору на 4400 мА-год і технології mDNIe, яка забезпечує максимальну енергоефективність без надмірної витрати заряду батареї.
Редагуйте з точністю - поруч з оригіналом
Редагуйте фото так, як хочете, завдяки перегляду змін поруч з оригіналом у Photo Assist. Просто натисніть і утримуйте об’єкт, щоб перемістити його, видалити або збільшити, а також змінюйте кути або доповнюйте фони.
Персональні зведення з Now Brief
Почніть день з ясності - разом з Now Brief. Персоналізовані рекомендації, як-от актуальний прогноз погоди або Індекс життєвої сили, доступні з першого погляду на захопливому основному екрані.
Прості зведення, розумна організація
Тепер ви легко можете впорядковувати і зберігати великі зведення з веб-сайтів за допомогою Galaxy AI. Просто перетягніть їх у додаток нотаток і збережіть, щоб переглянути пізніше.
Ваша конфіденційність - захищена в епоху штучного інтелекту
Наш модуль Personal Data Engine безпечно збирає та обробляє ваші особисті дані. Потім дані шифруються і зберігаються безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, що ускладнює несанкціонований доступ.
Індивідуальні налаштування контролю
Керуйте своїм Galaxy AI. Ви самі вирішуєте, де будуть оброблятися дані: безпосередньо на пристрої або в хмарі.
Безпечне з’єднання
Технологія Knox Matrix Trust Chain забезпечує захист на всіх під’єднаних пристроях Galaxy, даючи змогу керувати їхньою безпекою прямо зі смартфона Galaxy.
One UI 8. Спеціальна новинка для Fold
Наш найкращий, найперсоналізованіший користувацький інтерфейс було створено з нуля як для великого основного екрана, так і для зовнішнього. Завдяки налаштованим шпалерам, інтерактивним віджетам погоди та галереї ваш Fold буде унікальним і неповторним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 215 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність акумулятора | 4400 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Быстрая зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 158.4 x 143.2 x 4.2 мм |
| Диагональ экрана | 8" |
| Захист від пилу і вологи | IP48 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Мощность зарядки | 25 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основна камера | 200+12+10 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2184х1968 |
| Серия | Samsung Galaxy Fold7 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 10+10 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x4.32 ГГц + 6x3.53 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 72 439 ₴









