RapidÓ PRO
RapidÓ PRO — це найшвидша та найкомфортніша сушильна машина, розроблена, щоб зробити ваше щоденне прання та сушіння простим, як ніколи раніше. Завдяки повному набору швидких програм, інноваційним функціям та мобільному застосунку hOn, RapidÓ PRO принесе ковток свіжого повітря в процес прання!
Готова до найделікатніших речей
Сушильні машини Candy створені для збереження природної м’якості та яскравості делікатних тканин, таких як вовна та кашемір, завдяки їх точній системі регулювання температури. Схвалено Woolmark.
Програми сушіння на будь-який випадок
З Candy ви матимете у своєму розпорядженні повний арсенал швидких циклів сушіння тривалістю від 30 до 90 хвилин на будь-який випадок. Ці сушарки гнучкі у використанні, швидко сушать і надійно працюють, а отже, стануть найліпшим вибором, якщо треба заощадити час і гроші.
Суперлегке прасування
Ваша нова сушильна машина зменшує утворення складок та ковтунців завдяки спеціальним поперемінним рухам та функції запобігання складок, до та після циклу сушіння. Розумний сенсор забезпечує ідеальний рівень вологості для удвічі швидшого прасування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | через Wi-Fi |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | немає |
| Блокування від дітей | є |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600х850х465 мм |
| Захист від протікання води | немає даних |
| Количество программ | 15 |
| Максимальная загрузка | 7 кг |
| Налаштування часу сушіння | є |
| Обробка парою | відсутня |
| Перенавішування дверей | відсутнє |
| Программы | щоденне сушіння 59 хв, щоденне сушіння 45 хв, еко 30 хв, освіження речей, спортивні речі, розгладжування складок, мале завантаження, вовна (WOOLMARK), сорочки, синтетика, темні та кольорові речі, джинси, білі речі, бавовна |
| Підсвічування сушильного барабана | без підсвічування |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип загрузки | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер |
| Тип сушки | конденсаційне сушіння |
| Тип управления | електромеханічне |
| Установка в колону | є |
| Установка ступеня сушіння | є |
| Цвет | Белый |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
Информация для заказа
- Цена: 18 911 ₴


