
Шуруповерт Einhell TE-CD 18/44 Li-i PXC 18V, 2.5Ah, 44Нм (4514287)
2 597 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN58601
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Einhell TE-CD 18/44 Li-i (1x2,5 Ah) — універсальний акумуляторний дриль-шуруповерт із ударною функцією. Має 2-швидкісний редуктор (до 44 Нм), 21 позицію крутного моменту, режими свердління, загвинчування й ударного свердління. Швидкозатискний патрон 13 мм, LED-підсвітка, ергономічна рукоятка, кліпса для пояса. У комплекті: акумулятор 2,5 А·год і зарядний пристрій. Підходить для дерева, металу, цегли.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2.5 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | кліпса для кріплення інструменту на ремінь, 21 ступінь регулювання моменту |
| Напряжение | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 231 х 170 х 233 |
| Скорость вращения | 400 об/хв /(швидкість 1) / 0-1500 об/хв (швидкість 2) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 597 ₴







