
Шуруповерт Metabo PowerMaxx SB BL 12В, 2х2Ah, 20·38Нм, 0-400·0-1500об/хв (601784500)
6 204 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN58663
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання. Клас 12 В з акумуляторними блоками з гніздом для вставки — надзвичайна компактність і зручність. Функція ударного свердління для кам'яної кладки. Вбудоване світлодіодне підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої області. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1.5 мм |
| Ключові особливості | реверс, захист від перегрівання |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Power |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 187х171х55 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 6 204 ₴



