Акумуляторна викрутка Milwaukee M4 — це компактний та продуктивний інструмент, створений для щоденних монтажних робіт. Забезпечує потужність 5 Нм і швидкість 200 об/хв, що робить інструмент надійним рішенням для побутових і професійних завдань. У комплекті є два акумулятори 2,0 А·год, зарядний пристрій та зручна сумка для транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 0.5 кг |
| Ключові особливості | літій-іонна батарея 4 В, прогумована рукоятка, вбудоване LED-підсвічування |
| Напряжение | 4 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 200 об/хв |
| Тип | викрутка акумуляторна |
| Тип патрона | 1/4" Hex |
Информация для заказа
- Цена: 12 707 ₴









