Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 180 LI (06019F8109) професійний інструмент, розрахований на інтенсивний режим роботи. Інструмент працює за допомогою літій-іонного акумулятора без ефекту пам'яті. Має електронну систему захисту елементів акумуляторної батареї, яка відключить двигун при перевантаженнях. Вражаючий крутний момент дозволяє без праці виконувати навіть завдання підвищеної складності. Зміна графітних щіток проводиться легко і просто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | реверс |
| Напряжение | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 198 x 62 x 225 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 6 845 ₴










