
Сушарка для рушників Navin Avalon, 800х480 , таймер-регулятор, сталь, білий, праве підключення (12-103053-4880)
4 989 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN59203
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична рушникосушарка Navin Avalon 12-103053-4880 поєднує надійність сталевої конструкції та сучасний сенсорний регулятор із таймером. Вісім секцій у формі драбинки забезпечують рівномірне нагрівання й комфортне сушіння рушників. Потужність 145 Вт та нагрівальний кабель гарантують стабільну роботу з контролем температури до 55°C. Порошкове покриття захищає від корозії, що подовжує термін служби. Практичне праве підключення дозволяє зручно інтегрувати модель у ванну кімнату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 145 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ребер | 8 шт |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 104 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | нагрівальний кабель |
Информация для заказа
- Цена: 4 989 ₴





