
Сушарка для рушників Navin Грандіс, 800х480х161мм, таймер-регулятор, сталь, білий, праве підключення (12-108053-4880)
3 962 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN59205
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасна електрична рушникосушарка Navin Грандіс 800×480 – це зручне та практичне рішення для ванної кімнати. 11 секцій та потужність 223 Вт забезпечують стабільне тепло та швидке висихання рушників. Вбудований регулятор з таймером дозволяє легко налаштувати комфортну температуру. Надійна фарбована сталь і ступінь захисту IP44 гарантують тривалу та безпечну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 223 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ребер | 11 шт |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 160 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | нагрівальний кабель |
Информация для заказа
- Цена: 3 962 ₴



