
Сушарка для рушників Navin Авангард Х 1000х480 Wi-Fi правобічна біла (12-172055-4810)
7 562 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN59207
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична рушникосушка Navin Авангард X із правим підключенням забезпечує стабільне та рівномірне сушіння завдяки нагрівальному кабелю. Модель оснащена Wi-Fi та сенсорним керуванням, що дозволяє встановлювати температуру та розклад роботи дистанційно. Виготовлена з міцної фарбованої сталі, вона поєднує надійність і сучасний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 288 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ребер | 19 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Розміри | 1000 x 480 x 71 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
Информация для заказа
- Цена: 7 562 ₴


