
Сушарка для рушників Navin Авангард Х, 1200х480, Wi-Fi, сталь, білий, правобічна (12-172055-4812)
8 868 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN59208
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична рушникосушка Navin Авангард X висотою 1200 мм забезпечує ефективне сушіння та рівномірний прогрів завдяки 24 секціям і нагрівальному кабелю. Завдяки сенсорному Wi-Fi керуванню можна дистанційно налаштовувати температуру та робочі режими. Білий колір і сталева конструкція роблять модель надійною та універсальною для різних інтер’єрів. Ступінь захисту IP44 дозволяє безпечно використовувати пристрій у вологих приміщеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 383 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ребер | 24 шт |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Розміри | 1200 x 480 x 71 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
Информация для заказа
- Цена: 8 868 ₴










