
Сушарка для рушників Navin Avalon, 800х480, таймер-регулятор, сталь, чорний муар, праве підключення (12-203053-4880)
5 360 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN59214
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Navin Avalon 12-203053-4880 у чорному муарі поєднує сучасний дизайн, надійну сталь та зручний сенсорний регулятор з таймером. Вісім секцій забезпечують рівномірний нагрів і комфортне сушіння рушників. Потужність 145 Вт дозволяє підтримувати стабільну температуру до 55°C. Порошкове покриття підвищує стійкість до корозії та зберігає зовнішній вигляд на довгі роки. Праве підключення робить монтаж простим у більшості планувань ванних кімнат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 145 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ребер | 8 шт |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 104 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | нагрівальний кабель |
Информация для заказа
- Цена: 5 360 ₴




