Цей кронштейн для одного монітора Dell - MSA20 відрізняється складанням практично без інструментів і простою установкою. Dell Quick Release дозволяє без інструментів прикріпити монітор Dell UltraSharp або серії P. Крім того, ви можете скористатися повними варіантами монтажу системи з деякими системами Dell OptiPlex Micro, Ultra і Wyse разом з монітором для створення акуратного столу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 38 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулировка | нахил, поворот, регулювання глибини, регулювання висоти, обертання |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
Информация для заказа
- Цена: 9 853 ₴





