
Цифровий фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM (5137C040)
84 970 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN59807
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
EOS R7 – це камера з широкими можливостями для підключення, здатна працювати з смартфоном, планшетом або комп’ютером через програму Canon Camera Connect. Камера підтримує з’єднання з розумним пристроєм, тому можна переглядати, завантажувати й публікувати фото й відео в повному чи зменшеному розмірі за допомогою Wi-Fi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Китай |
| Выдержка | 30 - 1/8000 |
| Количество мегапикселей | 32.5 Мп |
| Тип матрицы | CMOS |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерійна зйомка | 15 кадр/с /макс |
| Видоискатель | електронний/кольоровий OLED, 0,39 дюйма, 100% покриття |
| Габарити (ШхВхТ) | 132 х 90.4 х 91.7 мм |
| Діагональ дисплея | 3 " |
| Комунікації | Wi-Fi/IEEE802.11b/b/g/n, Bluetooth/v5, вбудований мікрофон/стереомікрофон (48 кГц, 16-біт x 2 канали) |
| Кріплення об'єктива | Canon RF |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160/@ 30p / 170 Mbps, MOV, H.265, Linear PCM |
| Оптика | змінна |
| Оптическое увеличение | 0.44 x |
| Пило-, волого-, ударозахист | 1 |
| Поворотний дисплей | 1 |
| Ручне фокусування | 1 |
| Светосила | f/3.5 - f/6.3 |
| Светочувствительность (ISO) | 100 - 32000 |
| Сенсорный экран | 1 /кольоровий РК-екран TFT з діагоналлю 7,5 см (2,95 дюйма), прибл. 1,62 млн точок |
| Тип питания | акумулятор/Canon LP-E6NH |
| Тип процессора | DIGIC X |
| Тип фотокамери | системна, бездзеркальна |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 84 970 ₴






