
Газова колонка Bosch Therm 4000 WR 15-2 B 15л/хв 26.2кВт рег. потужн. розпалювання від батарейок (7703331748)
23 898 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN60111
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Газовий проточний водонагрівач має потужність 26,2 кВт, яку можна регулювати, і при цьому має продуктивність 15 л / хв при температурі 60 ° С. Атмосферна газова колонка виготовлена з нержавіючої сталі і призначена для роботи на природному або зрідженому газі і вмикається простим натисканням кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | природний газ |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 65.5 х 42.5 х 22 |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 35 °C |
| Номінальна потужність теплообмінника | 7 кВт до 26.2 |
| Тип | проточний |
| Установка | Настенная |
| Функции | захист від перегрівання, запобіжний клапан, датчик контролю тиску, іонізаційний електрод контролю полум'я, пристрій контролю тяги, регулювання потужності |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 23 898 ₴

