
Проєктор BENQ GV50, лазерний,DLP,1080P,ANSI 500Lm,100000:1,Android11,HDMI,USB,Wi-Fi,BT5.0,16:9,білий (9H.JSR77.59E)
33 477 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN60463
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проектор BENQ GV50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Интерфейсы | USB |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI (Проєктори) | 1 |
| RS-232 | немає |
| USB Type-A (Проєктори) | 1 |
| Інтерфейс (Проєктори) | Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 1 x USB Type-C, 1 x miniJack 3.5 mm |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вага, кг (Проєктори) | 2,1 |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Джерело світла (Проєктори) | лазер |
| Динаміки (Проєктори) | Да |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник света | Laser |
| Коефіцієнт збільшення (Проєктори) | 1.2x |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 100000:1 |
| Контрасність (Проєктори) | 100000:1 |
| Корекція верт./горизонт. трапеції (Проєктори) | 2D, ± 40 градусів |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Макс. розмір зображення по діагоналі, м (Проєктори) | 3 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Мін. розмір зображення по діагоналі, м (Проєктори) | 1,5 |
| Оффсет (Проєктори) | 1 |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 18 Вт |
| Проекційна система (Проєктори) | DLP |
| Поддержка HDR | немає |
| Ресурс лампи (Проєктори) | Нормальний 20 000 год., ECO 30 000 год. |
| Роздільна здатність (Проєктори) | 1920x1080 (1080p) |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Технологія матриці | DLP |
| Фокусна відстань, мм (Проєктори) | F=1.9; f=19.65mm |
| Формат зображення (Проєктори) | 0.67292 |
| Цифрове масштабування | є |
| Частота вертикальної розгортки, Гц (Проєктори) | 23-62 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц (Проєктори) | 15-135 |
| Яскравість (Проєктори) | 500 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 33 477 ₴










