
Монітор MSI 23.8" PRO MP242A-E2 D-Sub, HDMI MM, IPS, 120Hz, 1 ms, sRGB 115% (9S6-3PD1CT-001)
4 836 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN60489
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор для домашнього офісу з тонкою рамкою і частотою оновлення екрана 120 Гц поєднує в собі сучасний дизайн і передові характеристики. Він буде чудовим вибором і для повсякденної роботи, і для занурення у віртуальні ігрові світи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенные динамики | 1 /2x 2Вт |
| Входы | Вихід на навушники, 1x D-Sub (VGA), 1x HDMI™ (1.4b)/(FHD@120Hz), 1x DP (1.2a) |
| Габарити (ШхВхТ) | 540,1 x 538,6 x 226,9 |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Назначение | для дому та офісу |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /(MPRT) / 4 мс (GTG) |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 836 ₴








