
Дошка для подачі Ardesto Midori, 44х10.5х1.5см, бамбук (AR0931)
208 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN60920
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сервірувальна дошка ARDESTO серії Midori буде виразним акцентом як святкового, так і щоденного столу. Вона стане в пригоді для стильного та зручного подавання різноманітних страв з курки та м’яса, закусок, тушкованих овочів тощо. Виріб виготовлено з бамбука – екологічного та гігієнічного матеріалу. Зручна форма та ергономічне руків’я забезпечують комфорт у використанні. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині. Дошка додасть сервіруванню особливого шарму, а страви на ній матимуть вишуканий та апетитний вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Бамбук |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 44 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 1.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 208 ₴





