
Дошка для нарізання Ardesto Gemini 25 x 15 см (AR1425BG)
141 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN60985
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кухонна дошка з жолобом розміру – 25 × 15 × 0,8 см має прямокутну форму із закругленими кутами. Її виготовлено з пластику білого кольору. Має протиковзкий борт із термостійкої гуми чорного кольору. Для зручності під час користування передбачено отвір, за нього можна повісити аксесуар на гачок. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 15 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Толщина | 0.8 см |
| Ширина | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 141 ₴






