
Пральна машина Beko B5WFU69415WPBB
18 659 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN61348
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина Beko B5WFU69415WPBB з фронтальним завантаженням розрахована на прання до 9 кг білизни. Інверторний мотор і швидкість віджиму до 1400 об/хв поєднуються з енергоефективністю класу A. Модель оснащена дисплеєм, функціями пари та бездротовою коннективністю Wi-Fi. Лінійка Beyond доповнена керуванням через HomeWhiz і набором із 15 програм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Румыния |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84.5 × 60 × 55 см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Споживання води при пранні | 40 л |
| Тип | Пральна машина фронтальна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 659 ₴







