
Духова шафа Gorenje BCM4547DG
42 216 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN61402
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тепер ви зможете насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не потребує жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 34.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | освітлення, інверторна технологія, Stirrer: мікрохвильове приготування без поворотного столу, MultiFlow 360°: рівномірне пропікання з усіх боків, SilverMatte, IconTouch, STEPBake, MultiUse, плавне відкриття та закриття дверцят, AutoBake, можливість готува |
| Объем | 50 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 Вт |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 42 216 ₴




