Встроенная узкая посудомоечная машина шириной 45 см, рассчитана на 9 комплектов посуды. Класс энергопотребления — A++.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от протечек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Індикація на підлозі | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | 90 хвилин |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Вид | вузька |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9 л за цикл / 2520 л за рік |
| Высота | 81.5 см мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 45 х 81.5-87.5 х 57 см |
| Глубина | 55 см мм |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 690 Вт за цикл / 193 кВт за рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Количество корзин | 2 |
| Кількість комплектів посуду | 9 комплектів |
| Кількість програм миття | 5 програми |
| Наличие дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинная загрузка | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | без ругулювання |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | вбудовані |
| Тип двигателя | немає даних |
| Тип сушки | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Цвет | Белый |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 782 ₴




