
Прально-сушильна машина Whirlpool вбудована фронтальна, 7(5)кг, 1400, A+++, 60см, дисплей, пара, інвертор, білий (BIWDWG75148UA)
25 266 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN61437
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Whirlpool BIWDWG75148UA — вбудована прально-сушильна машина, розроблена для комфортного догляду за одягом у щоденному використанні. Вона підтримує завантаження до 7 кг для прання та 5 кг для сушіння, пропонуючи повний набір програм для різних типів тканин. Інверторний двигун працює тихо та забезпечує стабільну продуктивність. Це сучасне рішення для домашнього прання з економним енергоспоживанням класу A+++.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 кг |
| Высота для встраивания | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85 x 59,5 x 54 |
| Глибина для вбудовування | 570 мм |
| Завантаження білизни | 7 кг /(прання), 5 кг (сушіння) |
| Количество программ стирки | 16 // 11 |
| Обсяг барабану | 58 л |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина для вбудовування | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 266 ₴









