
БФП А4 Epson EcoTank з L4360 з Wi-Fi (C11CL41411)
17 088 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN61605
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Epson EcoTank L4360 – это эффективный многофункциональный принтер (печать, сканирование, копирование) с бескартрочной системой EcoTank и встроенными резервуарами чернил, что значительно снижает расходы на печать. Данная модель поддерживает беспроводное подключение Wi-Fi и Wi-Fi Direct, позволяя печатать с компьютеров, смартфонов и планшетов, а также совместима с Apple AirPrint, Mopria и программой Epson Smart Panel для удобного управления.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Количество цветов | 4 |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 375x347x187 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Плотность бумаги | 64-300 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Server |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Разрешение печати | 4800 x 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6500 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | 28 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | Epson 003 |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | Black |
| Швидкість кольорового друку | 20 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 29 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Энергопотребление | 15 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 17 088 ₴

