
Шуруповерт Makita DDF487Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) (DDF487Z)
6 854 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62229
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF487Z призначений для свердління отворів у деревині та металі, а також для загвинчування кріпильних елементів. Шуруповерт має 2-швидкісну механічну передачу, високошвидкісний режим забезпечує 1700 об./хв для швидкої швидкості свердління, в той час як низька швидкість забезпечує високий рівень кпутячого моменту для роботи з високими навантаженнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 150 x81 x 248 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 6 854 ₴






