
Шуруповерт Makita DHP487Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) (DHP487Z)
6 998 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62389
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP487Z призначений для свердління отворів у деревині, металі та камені, а також для загвинчування кріпильних елементів. Шуруповерт має 2-швидкісну механічну передачу, високошвидкісний режим забезпечує 1700 об./хв для швидкої швидкості свердління, в той час як низька швидкість забезпечує високий рівень крутячого моменту для роботи з високими навантаженнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм /(1,5 - 13) |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, регулювання обертального моменту |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 164 х 81 х 248 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 6 998 ₴





