
Шафа DIGITUS 10", 12U, SOHO PRO, скляні двері, 315x300 мм, 30кг максимально, сіра (DN-49104)
3 875 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62427
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа DIGITUS 10" серії SOHO PRO забезпечує компактне розміщення мережевого обладнання у домашніх чи офісних умовах. Висота 12U та регульовані оцинковані профільні рейки дозволяють легко розмістити пристрої різного розміру. Повністю скляні двері додають оглядовості та сучасного вигляду. Конструкція зі сталевих листів завтовшки до 1,5 мм гарантує надійність. Простий монтаж із детальними інструкціями економить час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна глибина монтажу | 300 мм |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 30 кг |
| Масса | 8 кг |
| Материал | Сталь |
| Назначение | мережеве обладнання |
| Тип | Настінна шафа |
| Тримальна здатність (динамічна) | 30 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 30 кг |
| Ширина стойки | 315 " /мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 875 ₴








