
Гайковерт Makita акумуляторний ударний LXT, 18В, 170Нм (без акумулятора) (DTD153Z)
6 429 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62564
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTD153Z LXT 18 В розвиває максимальний крутний момент 170 Н·м при швидкості до 3400 об/хв і частоті ударів до 3600 уд/хв. Безщітковий двигун BL, електричне гальмо та шестигранний патрон 1/4" забезпечують швидку зміну насадок і точне завершення загвинчування. Вага 1,5 кг (без акумулятора) та компактна довжина 126 мм роблять інструмент зручним для роботи в обмеженому просторі. Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ключові особливості | тип гвинтів/M4 - M8 |
| Напряжение | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 126 x 79 x 238 |
| Скорость вращения | 3400 об/хв |
| Тип | Гайковерт |
| Тип патрона | квадрат/1/4 " , 6,35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 429 ₴



