
Рулетка DeWALT POCKET, 3мх12.7мм. (DWHT36098-1)
516 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62593
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рулетка DeWALT DWHT36098-1 POCKET компактна і зручна для щоденних вимірювань у майстерні або на об’єкті. Довжина 3 м та ширина 12,7 мм забезпечує стабільність стрічки під час роботи. Фіксатор змотування контролює повернення полотна, зменшуючи ривки. Магніт на гачку дозволяє легко фіксувати рулетку на металевих поверхнях. Корпус із ABS-пластику легкий і практичний для носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Таиланд |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина лінійки | 300 см |
| Единицы измерения | метрична система |
| Класс точности | II |
| Количество | 1 шт |
| Назначение | побутові та монтажні вимірювання |
| Робоча довжина | 300 см |
| Тип | рулетка |
| Товщина профілю | 0.1 мм |
| Цвет | жовтий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 516 ₴

