
Духова шафа Electrolux EOD6F77H
25 482 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN62763
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична вбудована духова шафа Electrolux EOD6F77H поєднує містку камеру на 72 літри та сучасні режими приготування з парою. Функція SteamBake підтримує оптимальний рівень вологості для рівномірної випічки та запікання. Конвекція з кільцевим нагрівальним елементом забезпечує стабільний розподіл тепла. Сенсорний дисплей і висувні регулятори спрощують керування щоденними режимами. Чорне виконання гармонійно доповнює сучасний інтер’єр кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Польша |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 32.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Приготовление на пару | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 59,4 × 59,6 × 56,9 см |
| Духовка | електрична |
| Количество программ | 45 шт |
| Количество режимов приготовления | 8 шт |
| Країна виробництва | Італія |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Можливості | Конвекція, випікання, гриль, розморожування, приготування з парою |
| Объем | 72 л |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 590 × 560 × 550 мм |
| Споживання електроенергії у вентиляційному режимі | 0.53 кВт |
| Споживання електроенергії у класичному режимі | 0.93 кВт |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | каталітична |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 25 482 ₴






