
Плита ARDESTO комбі, 52л, 50x60см, підсвічування, форсунки LPG (підключення газового балона), білий (FSC-F5060MW)
10 666 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN63053
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комбінована плита ARDESTO FSC-F5060MW білого кольору на 4 газові конфорки поєднує функціональність і мінімалістський зовнішній вигляд. Кришку виготовлено зі скла. Додатково в комплекті наявні форсунки для скрапленого газу LPG. Клас захисту I. Решітка матова емальована. Запалювання автоматичне, в ручці. Передбачено газ-контроль. Об’єм духової шафи з підсвічуванням 52 л. Клас енергоефективності камери духової шафи А. Має містке висувне відділення для зберігання сковорідок і форм для запікання. Розмір (в × ш × г) 85 × 50 × 60 см. Вага 34 кг.
Плита ARDESTO FSC-F5060MW – розумна інвестиція, адже прослужить багато років і окупиться не один раз.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34 кг |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Газ-контроль | є |
| Класс энергопотребления | A/духова шафа |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | верхній нагрів/650 Вт, нижній нагрів/800 Вт, Освітлення/15 Вт |
| Обсяг духовки | 52 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 666 ₴






