
М'ясорубка Gorenje MG2202XE
4 687 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN64059
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
М’ясорубка Gorenje призначена для подрібнення м’яса та приготування фаршу різної структури. Максимальна потужність двигуна становить 2200 Вт, передбачені реверс і металевий механізм подрібнення. Конструкція доповнена металевим лотком для продуктів і системами безпеки, що включають захист від перегріву та миттєву зупинку двигуна. У комплекті є два диски 3 мм і 7 мм, а також насадка для ковбас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29 х 30,6 х 20 см |
| Захист мотора від перегріву | 1 |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Насадки | для фаршу/3 мм, 7 мм, для ковбасних виробів |
| Перфоровані диски | 2 шт/діаметр 54 мм |
| Цвет | нержавіюча сталь з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 4 687 ₴








