
Водонагрівач електр. TIKI слім SuprSD, 50л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, C, білий, 700089 (OGBS50_SUPRSD50)
15 148 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN64447
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електричний водонагрівач TIKI слім SuprSD має об'єм 50 літрів і потужність 2 кВт. Він оснащений сухим нагрівальним елементом та електронним керуванням. Клас енергоефективності C забезпечує оптимальне споживання електроенергії. Білий колір пристрою підходить для будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 24 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 69 x 42 x 44.5 |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(2x1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | вертикальна, настінна |
| Функции | захист від перегрівання, захист від замерзання, світлодіодний термометр, індикація несправності термостата, індикація перегрівання, регулювання діапазону температури, індикація роботи нагрівального елемента, захист від сухого вогню |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 1 /38 хв (від 10 до 65 °C ) |
Информация для заказа
- Цена: 15 148 ₴

