
Водонагрівач електр. TIKI слім SuperESD, 80л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий, 700094 (OGBS80_SUPRESD80)
17 997 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN64448
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI Slim SuperESD – це надійний і енергоефективний бойлер об'ємом 80 літрів. Потужність 2 кВт забезпечує швидкий нагрів води, а сухий ТЕН мінімізує утворення накипу та продовжує термін служби пристрою. Електронне керування дозволяє точно регулювати температуру та оптимізувати споживання електроенергії. Завдяки вузькому корпусу бойлер легко встановити навіть у приміщеннях з обмеженим простором. Клас енергоефективності B, надійний бак із захистом від корозії та перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 31 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 95 x 42 x 44.5 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(1000+1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | вертикальна, настінна |
| Функции | захист від перегрівання, захист від замерзання, світлодіодний термометр, функція самонавчання, індикація несправності термостата, індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи, регулювання діапазону температури/до 75°C, індикація роботи нагріва |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 2 /37 хв (від 10 до 65 °C) |
Информация для заказа
- Цена: 17 997 ₴









