
Проектор Samsung SP-LPF5DSAXXUA
49 233 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN65281
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Samsung The Premiere 5 LPF5D (SP-LPF5DSAXXUA) — ультракороткофокусний лазерний проєктор з DLP-технологією та роздільною здатністю FHD 1920×1080 для проекції зображення розміром до 100 дюймів з відстані 19 см. Яскравість 560 люменів та контрастність 450000:1 забезпечують чітке зображення в напівтемних приміщеннях, ресурс лазера сягає 20000 годин. Tizen OS з Bixby надає доступ до Netflix, YouTube та інших додатків, моторизоване фокусування полегшує налаштування. Аудіосистема 2×5 Вт та підключення micro HDMI, USB-C, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2. Компактний корпус вагою 2.3 кг розмірами 136×200×139 мм з шумом 28 дБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /10 Вт (2x 5Вт) |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 200 x 136 x 139 |
| Класс устройства | портативний проектор, для домашнього кінотеатру |
| Масштабування і фокусування | моторизована |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | ультракороткофокусний (до 0.8)/0.23 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Тип лампы | Laser |
| Яскравість екрану | 560 лм |
Информация для заказа
- Цена: 49 233 ₴









