
Корпус Golden Field Phantom M8B Black 500W
2 099,66 ₴
- В наличии
- Код: M8B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Игровой корпус
Передняя панель с RGB лентой
Надежные высокие пластиковые ножки для улучшения охлаждения
1 разъем USB3.0 и 1 разъем USB2.0, аудиоразъемы
Жесткая (сталь SECC 0.5-0.6 мм), чернение конструкция шасси
Обработанные угловые соединения
Улучшенная защита от электромагнитных помех
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 372 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | немає |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | RGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | 0.5 - 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
Информация для заказа
- Цена: 2 099,66 ₴



