
Принтер A4 Pantum P2500NW с Wi-Fi
4 716 ₴
- В наличии
- Код: P2500NW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленький размер. Максимальная отдача
Благодаря компактной форме можно свободно размещать где угодно
Настройка без лишних забот
Установка драйвера в 1 клик позволит вам быстро приступить к работе
Надежный и долговечный
Внутри компактного корпуса находится металлическая рама, которая позволит продлить срок службы аппарата.
Работаем без проводов
Наличие WIFI позволит сделать печать еще более удобной
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pantum |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 337х178х220 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Энергопотребление | 370 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Цвет корпуса | Black |
| Комплект поставки | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, кабель USB, інструкція, гарантійний талон |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 15000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 150 - 2000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1600 стор |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Сумісні картриджі | PC-211EV |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Скорость сканирования | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 22 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 716 ₴





