
Корпус DeepCool CH780 White (R-CH780-WHADE41-G-1) без БЖ
8 809 ₴
- В наличии
- Код: R-CH780-WHADE41-G-1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CH780 — это величественный корпус ATX+ премиум-класса, который акцентирует внимание на отображении красоты аппаратного обеспечения высокого класса внутри. Поток воздуха и совместимость радиаторов нецентны, поскольку существует множество комбинаций вентиляторов и радиаторов. Красота и поток воздуха без сетчатой передней панели.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.7 кг |
| Высота | 551 мм |
| Глубина | 528 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 4 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Верхня панель (опція) | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 1 x 420 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | немає |
| Кардридер | немає |
| Цвет | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 132 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 480 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
Информация для заказа
- Цена: 8 809 ₴










