Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Кольорова температура | тепле світло |
| Цвет свечения | Теплый |
| Угол рассеивания | 300° |
| Материал | Пластик |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 12 Вт Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Розсіювач | матовий |
| Световой поток | 1200 Лм |
| Температура освітлення | 3000 К |
| Тип колби | A60 |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




