
Источник бесперебойного питания LogicPower UL650VA Black, 390 Вт, 2 розетки, AVR, 12В/7.5Аг x 1 шт, металлический корпус (1454)
Цену уточняйте
- Готово к отправке
- Код: 1454
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 301-450 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 85 x 320 x 145 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 145-290 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45/RJ11 |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 501-750 |
| Мощность | 390 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/7.5Аг x 1 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї, від перезаряджання батареї |
| Час перемикання на батарею | <6 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


