
Зарядная станция Choetech BS005, Black, 1200 Вт / 1024 Вт/ч, Type-C, USB (5В, 3А), DC, 220V, аккумулятор Li-ion
Цену уточняйте
- Готово к отправке
- Код: BS005-EU-BK
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Вес | 14 кг |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| DC вихід | 4 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 4 |
| Ємність зарядної станції | від 1.1 до 2 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 1024 |
| Ємність, мАг | 300000 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | є |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 387x228x316 мм |
| Дисплей | є |
| Цвет | Black |
| Комплектация | зарядна станція з вбудованим акумулятором |
| Количество розеток | 2 розетки |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1200 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Функция ИБП | немає |
| Час повної зарядки від 220 В | 2 години |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




